Preču katalogs

Par mums

 

 
   SIA “SANTEHKOMPLEKTS” darbojas kopš  1995. gada un ieņem stabilu vietu Latvijas santehnikas tirgū. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir vērsts uz siltumtehnikas un santehnikas preču tirdzniecību.
 
   Mūsu uzņēmums sniedz mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības pakalpojumus ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijas teritorijā un Lietuvā
 
 
   Sākot no 2014.gada mēs piedāvājam klientiem preces pasūtīt un iegādāties arī
mūsu interneta veikalā SantehCity.
 
   Mēs nodrošinām  klienta vēlmēm un vajadzībām atbilstošu santehnikas preču sortimentu no labi pazīstamiem ražotājiem un zīmoliem, kā arī piedāvājam preču komplektēšanu un piegādi no noliktavas vai veikala līdz objektam.
 
   Mūsu klienti un sadarbības partneri ir gan dzīvokļu un privātmāju īpašnieki, gan profesionāli santehnikas darbu meistari, komercbūvju īpašnieki, celtniecības objektu attīstītāji un santehnikas preču tirdzniecības uzņēmumi. Mēs piedāvājam santehnikas preces un aprīkojumu ēku būvei, rekonstrukcijai un labiekārtošanai.
 
   SIA „SANTEHKOMPLEKTS” ir vairāku pazīstamu santehnikas preču ražotāju tiešais dīleris. Mēs regulāri papildinām savu preču sortimentu un piedāvājam klientam individuālu pieeju un elastīgas atlaižu sistēmas.
Mūsu interneta veikalā Jūs atradīsiet visplašāko apkures, siltumtehnikas, santehnikas, ūdens apgādes, kanalizācijas sistēmu un atjaunojamo energoresursu, solāro sistēmu sortimentu.
 


   Mūsu interneta veikala pircējs vienmēr var iegādāties sev nepieciešamās preces.

  Pasūtījumu saņemot preču izsniegšanas vietā:
  Bieķensalas ielā 21. Rīgā,
  Veikala "SANTEHNIKAS MEISTARS" telpās.
 
 

    MŪSU VĒRTĪBAS:

► Individuāla pieeja katram klientam
► Sadarbība ilgtermiņā
► Garantēta kvalitāte
► Godīga attieksme
► Apmierināts pircējs
 


iecienītākās preces

Informācijas kopēšana, pārpublicēšana vai izplatīšana bez SIA "SANTEHKOMPLEKTS" atļaujas stingri aizliegta! © 2013 Santehcity